środa, 11 lipca 2012

Galaxy & Stripes - czyli kolejne kasetotorby

Wysmażyłam kolejne kasety. Jedna coś a la galaxy. Piszę a la bo w sumie nie miałam zamiaru robić galaxy, tylko zwykłe ciapki fioletowoczerwone. Jak już je zrobiłam to stwierdziłam, że zalatuje galaktyką, więc dodałam białego i czarnego i oto rezultat.
Space Tape by Aniou

Drugą torbę skończyłam dosłownie przed chwilą. Umyśliłam sobie kolorowe paski i tak właśnie uczyniłam. Teraz widzę, iż uczyniłam słusznie. Jest taka wesoła, tęczowa, funky i och ach, aż mi się sama gęba śmieje na jej widok. Mam nadzieję, że wam też przypadnie do gustu.

Stripes Tape by Aniou

Oczywiście na tym kasetowych toreb nie koniec. Mam jeszcze kilka koncepcji i wariacji w zanadrzu. Jak ktoś chce z jakimś swoim motywem to krzyczeć śmiało, zrobię na zamówienie jaką sobie wymyślicie.
A teraz szkic, który za chwilę wezmę w obroty i namaluję z nim koszulkę.


Ostatnio szukając inspiracji wśród wzorów na tatuaże znalazłam całą serię Angelique Houtcamp i po prostu się w nich zakochałam. Te kobietki kojarzą mi się z Betty Boop i takimi pin up girls z lat 30, są po prostu świetne i na pewno zagoszczą na stałe wśród moich szablonów.
Tym czasem zmykam do malowania tej koszulki, jak się wyrobię to będzie jutro ^^
Sija

2 komentarze:

  1. ILE ZA TORBE BO JOGURTY ZA ZŁOTY DWAJŚCIA DZIEWIĘĘĘĘĘĘĆ??!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, który to taki dowcipniś :p Ceny są albo w "cenniku" albo w naszym sklepiku na Srebrnej Agrafce (baner po prawej stronie).
    Za złoty dwajścia dziewięć to chyba ino tak made in Tesco :D


    Aniou

    OdpowiedzUsuń