środa, 23 listopada 2011

Siema!

Uroczyście oznajmiamy, że knujemy coś niedobrego mianowicie rozpoczynamy działalność artystyczną (autystyczną). Naszym niecnym planom przyświeca jeden wspólny cel: odmienić oblicze nudnych koszulek, t-shirtów z pseudo artystycznymi nadrukami i kapitalistycznymi propagandowymi hasłami. W naszym sklepiku będziecie mogli już wkrótce nabyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju koszulki wykonane przez nas, naszymi małymi chińskimi rączkami ;) Soł polub naszą stronę i z niecierpliwością wyczekuj następnych newsów!


Na wstępie ogłaszamy wszem i wobec zbiórkę guzików (bo guzików nigdy za wiele). Więc nic prostszego, zajrzyj do przybornika mamy/babci/cioci/wujka Stefana, weź garść guzioli i podziel się z nami, a my już się nimi odpowiednio zaopiekujemy i wysmażymy takie koszulki że mózg stanie ;)
Owe podarki guzikowe będziemy zbierać w naszej tajnej bazie na ul.Świętokrzyskiej 18b w Chrzanowie. Nie wiesz gdzie to? Daj komuś kto wie, proste nieprawdaż?
Dla szczodrych darczyńców przewidujemy zniżki i promocje, a kto wie może nawet kartonowe karty visa z guzikiem za które kupisz u nas wszystko! Nie czekaj, liczba kartonowych kart visa ograniczona. ^^

1 komentarz: