czwartek, 25 kwietnia 2013

Wielki powrót Filobuttonek!

Filobuttonki wracają po tej dłuuugiej przerwie, zwarte gotowe i wzbogacone o nowego członka małego Filobuttoniarza, z którego to powodu owa przerwa zaistniała. Koniec "urlopu" macierzyńskiego, dzidziorro podrósł, już ma 7 miesięcy, już nie jest małym płaczącym robalem więc i czasu więcej będzie na tworzenie.
Chciałam okropecznie przeprosić, iż nie zawiadomiłam o tej przerwie wcześniej, obiecuję się poprawić i więcej nie grzeszyć (oczywiście palce na x).

Pierwsze dzieła po tej dłuuugiej przerwie to:

Super X-Ray Cat dla chłopaka mojej siostry (by Aniou)Drzwi se pomalowałam no... ^^ (by Aniou)

Meble kuchenne też uległy pomalowaniu na fioletowo-kwiatowo ale zdjęcia nie zrobię bo mam bajzel :P
Kilka innych koszulek też udało mi się przez ten czas popełnić,  niestety nie zdążyłam zrobić im zdjęć... Nie ma co się smucić, już niebawem wrzucę kolejne wypociny, koszulkę i obraz, a nawet uknułam pewien plan i powoli go wdrażam w życie, soł niebawem zaatakuję falą moich dzikich pomysłów ^^
Tak w ogóle to wio na zewnątrz bo wiosna, kwiaty kwitną i w ogóle! Nas wczoraj w ogródku na kasztanie zaszczyciły swą obecnością dwie kaczki (takie klasyczne krzyżówki z zieloną głową), nie wiem skąd się wzięły w centrum miasta ale widocznie miały po drodze ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz